Kontakta oss

Rånäs Slott
762 96 Rånäs


Tel: +46 (0)8 22 36 00+46 (0)8 22 36 00           
Email: info@ranasslott.se

Konferensbokning/Reception: Marina Beste
bokning@ranasslott.se, 08-22 36 00

Festvåning/Bröllop: Pernilla Åkerberg
brollop@ranasslott.se, 08-22 36 00

Kök: Dick Isaksson
dick.isaksson@ranasslott.se, 08-22 36 00

Restaurang: Jonna Lindberg
restaurang@ranasslott.se, 08-22 36 00

Ekonomi: Kristina Björkman
kristina.bjorkman@ranasslott.se, 08-22 36 00

Husfru: Emma Johansson
emma.johansson@ranaslott.se, 08-22 36 00

Marknad: Linda Westling
marknad@ranasslott.se, 08-22 36 00

VD: Ulf Wisell
ulf.wisell@ranasslott.se, 070-619 01 60
 


staty slottet

Bokning

Skicka din konferensförfrågan här. Svar inom en timme!

Bokningsförfrågan

Hotellrum

Titta närmare på våra hotellrum. Varje rum har sin egen unika stil. Modern design men med den magiska historien varsamt bevarad.
» Läs mer

Konferens all inclusive

Möt de magiska årstidsskiftningarna på slottet. I konferens all inclusive ingår allt du behöver under ett konferensdygn. Även Sjöbastu! 
» Läs mer

Slottsweekend

Njut en slottsweekend på Rånäs Slott. Bo och lev kungligt under ett dygn eller två här i kontrasternas paradis.
» Läs mer

Bröllop på Slottet

På Rånäs Slott ser vi till att ert bröllop blir alldeles, alldeles underbart i en perfekt inramning av kärleksmagi och klingande kristallkronor.
» Läs mer